Uudised

Projekti „Kaasaegse ja konkurentsivõimelise merehariduse arendamine Kesk-Läänemere piirkonnas (CoMet)” töökohtumine Turus.

14.08.18

9.-10. augustil toimus koostööprojekti CoMet raames kohtumine Aboa Mare Auriga Ärikeskuses Turus, Soomes, millest võtsid osa partnerorganisatsioonide esindajad, koostöögrupi liikmed ja programmi Central Baltic Soome koordinaator.

Töökohtumise eesmärgiks oli analüüsida projekti esimese perioodi (märts-august) käiku, tulemusi ja planeerida edasised sammud eesmärkide saavutamiseks.

IVKHK poolt osalesid projektijuht Irina Meljakova ja arendusjuht Karen Sukiasyan, kes antud projekti raames kuuluvad koostöögruppi. Samas oli kutsutud SilSteve ettevõtja esindaja-Argo Korjus, kellel on projektis ettevõttepoolse eksperdi roll.

Comet projekti raames arendab IVKHK dokkerite õppekava ja planeerib koostöös ettevõtetega dokkerite töökohapõhise õppe käivitamist lähimal ajal. Töökohtumise raames saime Kotka simulatsioonikeskuse spetsialistiga Jouni Ropponen arutleda võimalust meie õpilaste ja töötajate õpetamiseks simulatsioonikeskuses ja edasist koostööd.

Rohkem infot projekti kohta: http://www.svtc.ee/projektid-main/kaasaegse-ja-konkurentsivoimelise-merehariduse-arendamine-kesk-laeaenemere-piirkonnas