Narva õppekoha 2017/2018 õppeaasta grupijuhendajad:
Руководители групп Нарвского учебного места 2017/2018 год:

Kursus,grupp/
Курс,  группа

Eriala/
Специальность

Grupijuhendaja nimi/
Имя руководителя

Kontakt/
Контакт

NPKV17

Keevitaja

Maria Šustova

 maria.shustova@ivkhk.ee

NPKV16

Keevitaja

Tatjana Toropova

 tatjana.toropova@ivkhk.ee

NPKV15

Keevitaja

Alexey Ivanov

alexey.ivanov@ivkhk.ee

NPKVp17

Keevitaja (osakutse Poolautomaatkeevitaja)

Nadežda Grebenštšikova

 nadezda.grebenstsikova@ivkhk.ee

NKAO17

Arvjuhtimisega (APJ) metallilõikepinkide operaator

Aleksandrs Lunovs

 aleksandrs.lunjovs@ivkhk.ee

NKAO16

Arvjuhtimisega (APJ) metallilõikepinkide operaator

Mihhail Tint

 mihhail.tint@ivkhk.ee

NPMH17

Mehhatroonik

Viktoria Sokolovskaja

 viktoria.sokolovskaya@ivkhk.ee

NPMH16

Mehhatroonik

Viktoria Sokolovskaja

 viktoria.sokolovskaya@ivkhk.ee

NPMH15

Mehhatroonik

Viktoria Sokolovskaja

 viktoria.sokolovskaya@ivkhk.ee

NPMH14

Mehhatroonik

Mihhail Tint

 mihhail.tint@ivkhk.ee

NKMHp17

Mehhatroonik

Mihhail Tint

 mihhail.tint@ivkhk.ee

NPEL17

Sisetööde lektrik

Mihhail Tint

 mihhail.tint@ivkhk.ee

NPEL16

Sisetööde lektrik

Mihhail Tint

 mihhail.tint@ivkhk.ee

NPMM17

Multimeedia nooremspetsialist

Viktoria Sokolovskaja

 viktoria.sokolovskaya@ivkhk.ee

NPMM16

Multimeedium

Viktoria Sokolovskaja

 viktoria.sokolovskaya@ivkhk.ee

NPMM15

Multimeedium

Viktoria Sokolovskaja

 viktoria.sokolovskaya@ivkhk.ee

NKMM17

Multimeedium

Irina Erstling

 irina.erstling@ivkhk.ee

NKMM16

Multimeedium

Irina Erstling

 irina.erstling@ivkhk.ee

NPTIp17

IT tugiisik

Irina Erstling

 irina.erstling@ivkhk.ee

NKITp17

IT-süsteemide nooremspetsialist

Irina Erstling

 irina.erstling@ivkhk.ee

NKITp16

IT-süsteemide nooremspetsialist

Irina Erstling

 irina.erstling@ivkhk.ee

NPKO17

Kokk

Olga Vereštšagina

 olga.verestsagina@ivkhk.ee

NPKO16

Kokk

Lyudmila Gavrilova

 ljudmila.gavrilova@ivkhk.ee

NPKO15

Kokk

Natalia Sidorova

 natalja.sidorova@ivkhk.ee

NPKO14

Kokk

Alfia Farfutdinova

 alla.farfutdinova@ivkhk.ee

NHAK17

Abikokk

Jelena Orlova

 jelena.orlova@ivkhk.ee

NKKLt17

Kelner

Julia Horohhordina

 julia.horohhordina@ivkhk.ee

NPPK17

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Žanna Gusseva

 zanna.gusseva@ivkhk.ee

NPPK16

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Natalja Kaalik

 natalja.kaalik@ivkhk.ee

NPPK15

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Anna Tultseva

 anna.tultseva@ivkhk.ee

NKKN17

Kondiiter

Irina Burkina

 irina.burkina@ivkhk.ee

NKKN16

Kondiiter

Irina Burkina

 irina.burkina@ivkhk.ee

NHPT17

Puhastusteenindaja

Olga Vereštšagina

 olga.verestsagina@ivkhk.ee

NPRÕ17

Rõivaõmblemine (osaoskus kergete rõivaste õmblemine)

Tatjana Dolgovskaja

 tatjana.dolgovskaja@ivkhk.ee

NKAK17

Ärikorralduse spetsialist

Jelena Zabegajeva

 jelena.zabegajeva@ivkhk.ee 

NKAK16

Ärikorralduse spetsialist

Jelena Zabegajeva

 jelena.zabegajeva@ivkhk.ee 

NKRP17

Raamatupidaja

Irina Erstling

 irina.erstling@ivkhk.ee

NKRP16

Raamatupidaja

Irina Erstling

 irina.erstling@ivkhk.ee

NPMK17

Müüja-klienditeenindaja

Irina Ossipenko

 irina.ossipenko@ivkhk.ee

NKTK17

Turismikorraldus

Viktoria Timohhina

 viktoria.timohhina@ivkhk.ee

NKTK16

Turismikorraldus

Viktoria Timohhina

 viktoria.timohhina@ivkhk.ee

NPVK17

Veokorraldaja

Irina Ossipenko

 irina.ossipenko@ivkhk.ee

NPVK16

Veokorraldaja

Julia Pill

 julia.pill@ivkhk.ee 

NPAT17

Sõiduautotehnik

Jelena Bulejeva

 jelena.bulejeva@ivkhk.ee 

NPAT16

Sõiduautotehnik

Jelena Bulejeva

 jelena.bulejeva@ivkhk.ee 

NPAT15

Sõiduautotehnik

Jelena Bulejeva

 jelena.bulejeva@ivkhk.ee 

NPAT14

Autotehnik

Jelena Bulejeva

 jelena.bulejeva@ivkhk.ee